Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kup teraz i zapłać za 30 dni - Płatności odroczone PayPo

PayPo to forma płatności online za zakupy w sieci, dzięki której klient sklepu internetowego może kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. W przypadku, jeśli będzie potrzebował na spłatę należności za zakupy więcej czasu, to może rozłożyć płatność na wygodne raty.

Jak działa PayPo?

Zakupy internetowe z PayPo są bardzo proste i szybkie. Zrobić je można w kilku prostych krokach, które przedstawiamy poniżej:

KROK 1: Robiąc zakupy online wybierasz PayPo jako opcję płatności.

KROK 2: Zostaniesz przekierowany na stronę płatności PayPo. W przypadku pierwszych zakupów będziesz musiał podać swoje dane, takie jak adres e-mail i telefon oraz numer pesel. Jeśli masz już konto w PayPo, to wystarczy, że potwierdzisz transakcję kodem SMS.

Ważne: Pytamy Cię o pesel przede wszystkim po to, aby zweryfikować czy jesteś pełnoletni. Nie martw się Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Nie przetwarzamy ich do żadnych innych celów, niż te, które zostały wskazane powyżej.

KROK 3: PayPo opłaca Twoje zakupy, a Ty otrzymujesz je ze sklepu od razu. Możesz je sprawdzić i zastanowić się, czy chcesz wszystkie zatrzymać lub może część zwrócić. W przypadku, jeśli zdecydujesz na zwrot, to zapłacisz tylko za te produkty, które sobie zostawisz.

KROK 4: Masz aż 30 dni na spłatę należności do PayPo, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz na to więcej czasu, to możesz rozłożyć płatność na wygodne raty.

Decydując się na zakupy z PayPo otrzymujesz limit zakupowy. Jest to dostępna wyłącznie dla Ciebie, uzależniona od wyniku weryfikacji, którą przeszedłeś podczas pierwszych zakupów z PayPo, kwota pieniędzy do wydania na zakupy online. Limit zakupowy zmienia się w zależności od wartości zakupów i czasu spłaty. Im częściej robisz zakupy z PayPo i spłacasz je w terminie, tym bardziej limit Ci wzrasta. Aktualnie maksymalny limit zakupowy dla jednego użytkownika w PayPo wynosi 3000 złotych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.58 / 5.00 31 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-04
OK
2023-06-21
Obsługa godna polecenia
pixelpixelpixelpixelpixelpixel